tel. č.: 033-7422145
  0904 012012
e-mail: info@cajana.sk

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 27,02 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,59 HRK
Turecká lira  EUR 7,51 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť všetky »

15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Srí Lanka a Tamilské tigre

/uploads/galleries/7327/sri-lanka-a-tamilske-tigre.jpg Kúpanie slonov na brehoch rieky Maoya.
foto?: Martin FERENČÍK — BUBO Odvezieme sa aj na tradičnom povoze, ťahanom vodnými byvolmi. Ako domáci.
foto?: archív BUBO Anuradhapura (UNESCO) bola druhým hlavným mestom Cejlónu a my si ju užijeme na bicykloch. Autobus id Indický oceán, palmy a zlaté pláže.
foto?: archív BUBO Prvé hlavné mesto Anuradhapura (UNESCO) založená v 4. storočí p.n.l. bola počas 1400 rokov hlavným m Flóra aj fauna v rajskej záhrade sú pestré.
foto?: Martin FERENČÍK — BUBO Milšieho šoféra ste nevideli. Nakladá vaše kufre a zdraví Vás “Ahoj Bubáci”. Vy odpovedáte s úklonom Horúca Srí Lanka. foto : Martin FERENČÍK — BUBO DAMBULLA (UNESCO): budhistické sochy a impresívne fresky.
foto?: Martin FERENČÍK — BUBO V miestnej dedinke nás domáci naučia, ako si pripraviť typickú prílohu do jedla „sambull“ (zmes drve Stúpame na Sigiriyu.
foto?: Martin FERENČÍK — BUBO Úchvatná Sigiriya (UNESCO). Na vrchol s BUBO vystúpili stovky našich klientov od 3 ročných detí po ľ A prekrásne výhľady zhora.
foto?: Martin FERENČÍK — BUBO Budhistická slávnosť v centre ostrova. Toto už nie je na turistickej trase. No na našej trase áno.
f Tradičné Sinhalský nový rok. Bezdetní manželia zapaľujú v obývačke svojej chalúpky oheň, na ktorom nechajú zv Viete, ako rastie vanilka? foto: Katarína LÍŠKOVÁ — BUBO Aké všetky exotické plodiny sme už stihli ochutnať a spoznať?
foto?: Martin FERENČÍK — BUBO Aj odtiaľto pochádza obsach vašich koreničiek, foto: Katarína LÍŠKOVÁ — BUBO Makak bandar je endemit, žijúci len na ostrove Srí Lanka.
foto?: Martin FERENČÍK — BUBO Čajové plantáže, na ktorých sa pestuje originálny cejlónsky čaj, čajová fabrika, malebné scenérie ča Kúpime tie najlepšie lístky čaju priamo na plantáži a od nášho známeho. Je to obrovský rozdiel podob BUBO tuk-tuk na čajovej plantáži.
foto?: Katarína LÍŠKOVÁ ml. — BUBO Na chobote slona ázijského sa nachádza približne 60 000 svalov určených na podávanie, dýchanie, komu Prvý all inclusive oddych na zlatých plážach Srí Lanky.
foto?: Katarína LÍŠKOVÁ — BUBO Západy slnka pri Indickom oceáne.
foto?: archív BUBO Okolo zlatých pláží prechádzame ďalej na juh do Galle.
foto?: Robert TARABA — BUBO Koloniálna budova pošty, ulička plná advokátskych kancelárií, starý maják a mesto, v ktorom sa snúbi GALLE (UNESCO) je návratom do čias portugalských a holandských kolónií. 4. najväčšie mesto krajiny p Skoro ráno nasadáme na džípy a ideme tak, aby bola naša šanca vidieť divokú zver najlepšia. 
foto?: BUBO safari na ázijský spôsob.
foto?: Robert TARABA — BUBO Čo dnes uvidíme?
foto?: Robert TARABA — BUBO Náš ranger hľadá spolu s nami pávy, varany, jelene, divoké byvoly, krokodíly a slony. 
foto?: Robert Za leopardami do džungle. Tamilskú časť realizuje BUBO ako jedna z prvých cestovných kancelárii na s Najväčšia šanca v Ázii vidieť leoparda v prírode.
foto: archív BUBO Interiér jedného z našich hotelov v tamilskej časti.
foto?: Ľuboš FELLNER — BUBO Kúpelňa v hoteli v Passicudah.
foto?: Ľuboš FELLNER — BUBO Osviežte sa pár dĺžkami.
foto?: Ľuboš FELLNER — BUBO Vnikáme do tajov srílanskej kuchyne.
foto?: Ľuboš FELLNER — BUBO Kiribath alebo mliečna ryža. Typické jednoduché a chutné lokálne jedlo.
foto: archív BUBO Dáte si kraby či homáre? Stoja polovicu toho, čo na západnom pobreží. 
foto: archív BUBO Zatiaľ neturistické pláže na východe ostrova.
foto?: Robert TARABA — BUBO Passikudah je prekvapením, turistickou budúcnosťou ostrova s rozsiahlymi plážami a prekvapivo rozvin Tradičné rybárčenie na koloch.
foto?: archív BUBO Dnes vstupujeme do tamilskej oblasti a všetko sa mení. BUBO je určite prvou cestovnou kanceláriou, k Tamilka na bicykli. Úplne iná fyziognómia, iný jazyk, iné náboženstvo, no úsmev ostal.
foto?: Ľuboš Najsvätejší hinduistický chrám v Trinconmalee. Tamilská atmosféra je úplne iná než tá sinhálska. Ako Tamilský národný kroj. Muži tu nemôžu byť tlstí, veď sú každý deň do pol pása nahí.
foto?: Ľuboš FEL Prešperkované detaily hinduistických chrámov.
foto?: archív BUBO Tamilci sú značne nábožensky založení.
foto?: Ľuboš FELLNER — BUBO Momentka z hinduistického chrámu neďaleko Jaffny.
foto?: Ľuboš FELLNER — BUBO V Jaffne objavíme aj zastrčenejšie pamiatky.
foto: archív BUBO Pozrite si každú tvár. Nádherná krajina tých najlepších ľudí. Takúto fotografiu neurobíte ani v Thaj Chrám na ostrove hadov v Nanativu. Sem sa musíme dopraviť exoticky loďou.
foto?: Ľuboš FELLNER — BUB Pred odchodom ešte navštívime tamilskú hinduistickú školu, ktorú charitatívne podporujeme. 
foto?: R Ak máte doma nejaké veci, ktoré by sa mohli deckám hodiť, pribaľte si ich na cestu. Urobíte im veľkú
Destinácia: Srí Lanka
Kód zájazdu: 1033319
Cena od: 2 670 €
Príplatky od: 607 €
Doprava: letecká
Termín: 20.11.2020 14/13 dní/nocí
Obchodník: 35824859
Kód termínu: 52136344

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Poznávacie zájazdy
Exotika
Pobytovo-poznávacie
Colombo Typ ubytovania:
Srí Lanka, Západná provincia, Kolombo Strava:
Letisko:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.