tel. č.: 033-7422145
  0904 012012
e-mail: info@cajana.sk

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,75 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,53 HRK
Turecká lira  EUR 17,46 TRY
Americký dolar  EUR 1,04 USD

Zobraziť všetky »

F1: Veľká cena Belgicka (letecky)

Destinácia: Belgicko, Lutyšsko, Spa
Kód zájazdu: 1234296
Cena od: 550 €
Príplatky od: 0 €
Športové podujatia

Výber termínu

27.08.2022 3 dni 550 € +0 € odlet: Viedeň, Budapešť, Praha letecká

Popis zájazdu

Jedna z najnáročnejších, ale zároveň aj najkrajších a najobľúbenejších tratí na svete. Milujú ju fanúšikovia, pre pilotov je obrovskou výzvou. Užite si víkend na Veľkej cene v Belgicku!

Odporúčaný program zájazdu: 

SOBOTA:
Odlet z Viedne. Po prílete presun na hotel a ubytovanie. Voliteľný program: Radi zabezpečíme vstupenky na TOP miestne atrakcie, odporučíme bezplatné atrakcie, alebo pripravíme výlet do blízkeho okolia.

NEDEĽA:
Presun na okruh v Spa a sledovanie Veľkej ceny Belgicka.

PONDELOK:
Odhlásenie z hotela (do 12:00 hod), neskôr presun na letisko a odlet do Viedne.

Denne pre vás sledujeme podmienky pre cestovanie a návštevu podujatí. Máme špeciálne poistenie, ktoré pokrýva aj storno v prípade ochorenia na covid. Ak sa podujatie neuskutoční podľa plánu, vrátime vám voucher na 100 % zaplatenej sumy.

PODMIENKY PRE VSTUP DO BELGICKA:
Každá osoba nad 12 rokov musí splniť jednu z podmienok:

#1 OČKOVANIE (vakcínou uznanou EMA – Európska lieková agentúra):

a) Od 14 dní po užitídruhej dávky (alebo 14 dní po jednorazovej dávke v prípade očkovacích látok vyžadujúcich len jednu dávku). V prípade osôb, ktoré boli predtým infikované vírusom SARS-CoV-2, sa očkovanie považuje za ukončené aj po jednorazovej dávke očkovacej látky vyžadujúcej 2 dávky.

#2 TEST
a) negatívny PCR test (nie starší ako 72 hodín od času začiatku pretekov) alebo b) negatívny AG Test (nie starší ako 48 hodín od času začiatku pretekov)

#3 VYLIEČENIE / PREKONANIE
 Covid-19 a) lekárske potvrdenie o prekonaní infekcie za posledných 6 mesiacov alebo b) potvrdenie o neutralizácii protilátok, ktoré nesmie byť staršie ako 3 mesiace Všetky potvrdenia musia byť v anglickom alebo nemeckom jazyku a VYTLAČENÉ alebo v medzinárodne uznávanej mobilnej aplikácii (napr. GreenPass)!

CK nenesie zodpovednosť za prípadné zmeny v podmienkach návratu na Slovensko na základe vyhlásenie Úradu verejného zdravotníctva či vlády SR. Garantujeme zabezpečenie cesty do destinácie a vstup na podujatie pri splnení požadovaných podmienok danej krajiny a konkrétneho organizátora, ale pravidlá a podmienky návratu na Slovensko už znáša klient, pričom je zodpovedný za ich dodržiavanie.

Dátum zápasu:
28.8.2022

Cena obsahuje:
Obojsmernú letenku, ubytovanie v 3* hoteli, vstupenku na preteky, delegáta, garanciu

Štadión:
Circuit de Spa-Francorchamps, Spa

Spa