tel. č.: 033-7422145
  0904 012012
e-mail: info@cajana.sk

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,38 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,51 HRK
Turecká lira  EUR 18,47 TRY
Americký dolar  EUR 1,03 USD

Zobraziť všetky »

New York, Washington a Bahamy 2021-2022

/uploads/covery zajazdov/bahamy_cover.jpg Po poznávačke najznámejších miest Spojených štátov Vás čaká oddych na bahamských plážach.
foto: Mart Súostrovie Exuma na Bahamách je dokonalým romantickým útekom. Exkluzívny hotel Sandals Emerald Bay j 5 nocí v luxusnom 5* hoteli Sandals Emerald Bay All Inclusive na Great Exuma s preletom v cene dopla Príjemným prekvapením po príchode do rezortu Sandals bude Váš súkromný komorník, ktorý sa bude o Vás Našim základným hotelom je Breezes Bahamas resort. Bahamy zažili najväčší americký cestovateľský boo Pláž pred hotelom Breezes.
foto: Breezes Bahamas Pláž pred hotelom Breezes.
foto: Breezes Bahamas Golf na Paradise Island Karibský sen. Krásne tyrkysové pláže s bielym pieskom, doplnené o krásnu štavnatú zelenú. Presne takto si predstavujete Bahamy? O nudu sa nemusíte na Bahamách obávať. Ak máte záujem o vyšší štandard ubytovania, odporúčame hotel Atlantis Paradise Island. Viac informác Zlepšite si ubytovanie na Bahamách na exkluzívny hotel Atlantis.
foto: Atlantis Paradise Island Upozorňujeme, že hotel Atlantis neponúka služby all inclusive.
foto: Atlantis Paradise Island Priamo v hoteli Atlantis Paradise Island si môžete zaplávať spolu s delfínmi.
foto: Atlantis Paradis Alebo sa zabaviť na tobogánoch.
foto: Atlantis Paradise Island Ak máte záujem o vyšší štandard ubytovania, odporúčame hotel Atlantis Paradise Island. Viac informác Alebo sa rozhodnite pre zlatú strednú cestu a zvoľte si náš kvalitný hotel Melia Nassau beach resort Hotel Melia Nassau beach resort so službami all inclusive, má vynikajúcu polohu na krásnej pláži Cab Zažijete živý karibský spirit aj pokojné ostrovné zákutia. Bahamy - Lenivá atlantická pláž Bahamy - Relax na pláži Bahamy - Karibský raj. Bahamy - Láka Vás to? New York - Times Square - pupok sveta. Prídite a uvidíte sami, prečo sa mu tak hovorí New York - Central park a Columbus circle. Tu začína kus prírody v srdci New Zorku New York - Pulzujúci Times Square New York - Brooklynský most a Dolný Manhattan sú pravidelnou zastávkou pri prehliadke Manhattanu New York - Pohľad na Central park z Top of the Rock. Neláka Vás ísť si zabehať? The Champagne Bar, miesto kde si štrngnete s new yorskou smotánkou. New York - Najlepšia adresa v meste akú si môžete dočasne zabezečiť New York - Výhľad z Top of the Rock smerom na Dolný Manhattna New York - Prejdite sa Brooklynským mostom Washington, D.C. - Biely dom pozná hádam každý Washington, D.C. - Biely dom z druhej strany Washington, D.C. - US Capitol - asi najdôležitejšia budova Spojených štátov Washington, D.C. - blízko pri Capitole Washington, D.C. - Washington Monument - dominanta National Mall Washington, D.C. - Najpokojnejšie mesto USA
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1237584
Cena od: 3 140 €
Príplatky od: 504 €
Doprava: letecká
Termín: 27.08.2022 12/11 dní/nocí
Obchodník: 35824859
Kód termínu: 68980425

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Poznávacie zájazdy
Exotika
Pobytovo-poznávacie
New York Typ ubytovania:
USA, New York
Letisko:    
Strava:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.