tel. č.: 033-7422145
  0904 012012
e-mail: info@cajana.sk

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,34 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 35,97 TRY
Americký dolar  EUR 1,09 USD

Zobraziť všetky »

Antigua, Toronto, Niagara, New York

/uploads/usr/3452/usa/antigua.jpg New York - Prejdite sa Brooklynským mostom Niagarské vodopády - Podkova (Horseshoe), hlavný vodopád Niagary Toronto - nočný downtown Západy slnka, šum mora a nohy v piesku. Vitajte v Karibiku. Čaká vás oddych v jednej z top plážových destinácií sveta.
foto: Ľuboš FELLNER – foto: Ľuboš FELLNER – BUBO foto: Ľuboš FELLNER – BUBO Čulý plážový život, plný športových atrakcií a skvelých barov nájdete v Dickenson Bay. 
foto: Ľuboš Oddychujte v Sandals, jednom z top 10 hotelov Karibiku na najslávnejšej pláži ostrova Dickinson Bay. Krása Karibiku. Cedar Valley golf course. Dnes nechajte pláž plážou a poďte si zahrať. Ktoré pláže stihnete pobehať? Oddychujte v Sandals, jednom z top 10 hotelov Karibiku na najslávnejšej pláži ostrova Dickinson Bay. Ostrov v Malých Antilách je známy tým, že sa pýši 365 plážami, každý deň v roku môžete navštíviť jed Oddychujte v Sandals, jednom z top 10 hotelov Karibiku na najslávnejšej pláži ostrova Dickinson Bay. Oddychujte v Sandals, jednom z top 10 hotelov Karibiku na najslávnejšej pláži ostrova Dickinson Bay. Oddychujte v Sandals, jednom z top 10 hotelov Karibiku na najslávnejšej pláži ostrova Dickinson Bay. Toronto - Downtown kanadského New Yorku Toronto - CN Tower, stále jedna z najvyšších stavieb sveta Toronto - pohoda v najväčšom meste Kanady Skvelá kanadská reštaurácia Canoe na 54 poschodí. Je pravdou, že ten fantastický pohľad na Toronto z Niagarské vodopády - Dotknite sa vody Niagarské vodopády - Americké vodopády, ktoré pekne uvidíte len z kanadskej strany New York - Yellow taxi sú všade Brooklynský most je newyorskou ikonou.
foto: archív BUBO BUBO vs. Big Apple.
foto: Jakub KOPČA – BUBO New York - Výhľad z Top of the Rock Milióny svetiel v betónovej džungli. Urban romantika.
foto: archív BUBO Určite sa ním prevezte aspoň raz!
foto: archív BUBO New York - Broadway New York - Central park je kus prírody uprostred mega mesta Exkluzívne nákupy na 5th Avenue New York - Ikona mesta - Empire State Building
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1333078
Cena od: 4 565 €
Príplatky od: 804 €
Doprava: letecká
Termín: 26.07.2024 12/11 dní/nocí
Obchodník: 35824859
Kód termínu: 83308879

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Exotika
Pobytovo-poznávacie
Toronto Typ ubytovania:
Kanada, Ontário, Toronto
Niagara Falls
USA, New York, Niagara Falls
New York
USA, New York
Letisko:    
Strava:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.